Прем’єра: сингл ONUKA «VSESVIT» і три питання Наті Жижченко

,

07 июля 2017

1025

0

Цієї осені під сонцем заграє різними кольорами «MOZAЇKA» — другий повноформатний альбом ONUKA.

В очікуванні релізу представляємо перший сингл та розмову про нього із лідеркою проекту.

На контрасті з EP «VIDLIK» нова пісня звучить радісно і урочисто. Що викликало цю емоцію?

Зараз мені хочеться світла. Напевно, дорослішаю. Або просто такий час, в якому забагато гнітючого.

«VSESVIT» подається як спроба відповісти на питання про призначення людини у Всесвіті. Ти для себе знайшла цю відповідь?

Частково. І це мене дуже надихає. Мені допомагає правильне читання життєвих знаків і повага до інтуїції.

 

Як ідеолог проекту Deep Forest Ерік Муке взяв участь у записуванні синглу? Ви збиралися разом у студії чи пересилали одне одному файли?

З Еріком все почалося на фестивалі Поляна у 2016 році. Для мене Deep Forest — це перша аудіокасета в житті. Найбільш заїжджена і вивчена напам’ять досконало. Це найперше музичне захоплення і така приємна закоханість у музику. Коли я дізналася, що вони приїжджають до України, я просто затамувала подих і мріяла, щоб все відбулося.

У музикантів є такий страх, що твій кумир може виявитися неприємною людиною і це завжди розчаровує, принаймні мене. Мою історію це оминуло. Я давно не зустрічала таких відкритих, добрих і приємних людей, справжніх. Для мене він якийсь добрий Гендальф, що живе з нами в реальному світі. Ми зустрілися в нашій київській студії під час його другого візиту із сольним концертом, а потім вже працювали на відстані. Я думаю, кожен може розпізнати, що саме він вніс у наш трек.

Мой дорогой Hedonism: сколько стоит сделать фестиваль