C CommaШоубіз, зірки, музика

Памела Андерсон похизувалася гігантською цибулею з власного саду

·443 слівредакція
Памела Андерсон похизувалася гігантською цибулею з власного саду

58-річна акторка показала шанувальникам ранкову прогулянку своєю ділянкою на острові Ванкувер. У центрі уваги — величезні цибулини, соняшники та гарбузи, які вона виростила власноруч.

Памела Андерсон вирішила поділитися з підписниками в Instagram кадрами зі свого саду на острові Ванкувер у Британській Колумбії. Відео, зняте рано-вранці, демонструє доглянуту зелену ділянку, де акторка вирощує не лише квіти, а й овочі.

Найбільше уваги привернули величезні цибулини, які, здається, могли б позмагатися за розміром із врожаєм досвідчених українських городниць. Також на грядках рясніють гарбузи: уже є перші плоди, а жовті квіти обіцяють новий урожай. Соняшників небагато, але вони високі та пишні, а кріп уже пішов у стрілку.

«Доброго ранку із саду», — привіталася знаменитість у відео.

Для Андерсон садівництво — не випадкове захоплення, а свідомий спосіб життя. Вона регулярно публікує ніжний і затишний контент зі своєї ділянки, яка стала для неї символом спокійного життя далеко від Голлівуду. Свій город і колекцію троянд акторка навіть показала в телешоу «Pamela’s Garden of Eden».

Підписники в захваті від побаченого. «Який же неймовірно чарівний сад! — написав один із них. — Трохи дикий, але водночас продуманий! Краса». Інші згадують, що стежили за створенням цього саду ще під час виходу шоу, і тепер він став значно більшим.

Сад Памели Андерсон — це не просто городні будні, а справжній лайфстайл, де навіть працювати можна стильно. І врожай цибулі — лише один із доказів.

Читайте також