Лайв дня: Altin Gün грають психоделічний рок із турецькими мотивами у студії KEXP і на фестивалі

29 октября 2019

216

0

Якось амстердамський басист Яспер запостив на фейсбуці оголошення про пошук турецьких музикантів для створення незвичайної групи. Коли на першу репетицію прийшли дзвінкоголоса вокалістка з вогняним волоссям Мерв та мультиінструменталіст і гравець на турецькому сазі Ердинч, контакт відбувся блискавично.

За останні два роки Altin Gün випустили два чудових альбоми. Музиканти заграють із турецькими фольклорними стандартами і створюють власні мотиви. Їхні пісні мають сильне коріння, незвичне звучання та водночас дихають тут і зараз, квітнуть барвистими хуками. Це робить другий альбом гурту «Gece» однією з найцікавіших рок-н-рольних платівок 2019-го.

Нещодавно радіо KEXP прийняло Altin Gün у своїй легендарній студії у Сіетлі, а телеканал ARTE зафільмував виступ гурту на французькому фестивалі La Route du Rock.


 

 
Про цей та інші цікаві гурти з усього світу від піщаного узбережжя Сан-Паоло, де серфери підкорюють хвилі, до прихованих вуличок Мумбаї, де царює хіп-хоп, читайте у нашій добірці Саундтрек літа: 5 свіжих музичних скарбів зі спекотних країн.
 
 
    Ще більше музики — у нашому каналі у Telegram.

Знайомтесь, Georgia — нова зірка концертної серії Selector Live в Україні