Камасі Вашингтон очолить Leopolis Jazz Fest 2020 у Львові: ось історія артиста у 5 треках

13 января 2020

477

0

Організатори фесту Leopolis Jazz чують нас із вами та продовжують викреслювати з вішлиста довгоочікувані імена. Тенор-саксофоніст Камасі Вашингтон вийде на головну сцену посеред Парку ім. Хмельницького 28 червня. Сам фестиваль пройде з 25 по 29 червня, квитки традиційно надійдуть до продажу в квітні, за анонсами слідкуйте на Facebook.

Про Камасі заговорили після участі в альбомах «You’re Dead!» Flying Lotus і «To Pimp a Butterfly» Кендріка Ламара. Також серед колабораторів музиканта Вейн Шортер, Гербі Генкок, Снуп Догг, Лорін Хілл, Thundercat, Florence + the Machine, St. Vincent, Ibey та купа інших.

 

 

Щоб затвердитися у джазі як композитор, бендлідер та візіонер, у 2015 році Камасі Вашингтон представив на лейблі Brainfeeder альбом із промовистою назвою «Epic»: майже три години масивного звуку, 32 музиканти оркестру, включаючи двох басистів і двох барабанщиків, та 20 хористів (більше про культовий лейбл читайте у нашому фічері).

 

Міні-альбом «Harmony of Difference» (2017) та «Heaven and Earth» (2018) звучать уже збалансованіше. Камасі вже не просто зводить абразивні монументи, а розповідає мальовничі історії, поступово створюючи навколо них власну естетику.

 

 
 
    Ще більше музики — у нашому каналі у Telegram.

У Амстердамі пройде фестиваль нової української музики, мистецтва і кіно Ukrajina