Peggy Gou виступить у Києві: ось 5 вибраних сетів харизматичної діджейки

10 September 2019

0

0

До нас їде улюблениця тусовщиків по всьому світу Пеггі Ґу. 4 жовтня вона очолить вечірку Bacardi Dancefloor у великому просторі М82 (вул. Межигірська, 82). Квитки від 500 грн вже у продажу.

Подія на Facebook

Пеггі народилась у місті Інчхон у Південній Кореї. З восьми років вона грала на фортепіано, у підліткові роки з подачі батьків поїхала до Лондона вивчати спочатку англійську мову, потім — фешн-індустрію, а у 18 вперше стала за діджейський пульт. Зараз дівчині 28, у її гастрольному графіку близько 200 шоу на рік, а за плечима виступи на всіх омріяних майданчиках — берлінський Бергхайн, лондонський The Printworks, клуби Ібіци, фестивалі Coachella, Glastonbury, Sónar, Primavera, Dekmantel. Нещодавно Forbes назвав її однією з найвпливовіших азіатських лідерок до 30 років.

Поступово Пеггі затверджується ще й як музикант: на її рахунку сім міні-альбомів, зокрема на знакових лейблах Ninja Tune та Phonica. Окремої уваги заслуговують треки «It Makes You Forget (Itgehane)», «Han Jan» та «Starry Night», які стали хітами танцполів.
 


 

5 вибраних сетів

 

Бонус: публічне інтерв’ю для Boiler Room.

 

    Ще більше музики — у нашому каналі у Telegram.

На найбільшому музичному шоукейсі Австрії пройде спеціальна програма подій «Meet Ukrainians!»