Можливість для музикантів: що варто знати про Extra Sound, нову програму Українського інституту

15 January 2020

0

0

Якщо ваша творчість неординарна і знаходить відгук поза географічними кордонами, то ця можливість для вас. Український інститут розпочав проект Extra Sound — програму представлення країни на міжнародних музичних шоукейс-фестивалях. Допомагаємо розібратись у деталях.

 

Що таке Український інститут

Український інститут — державна установа, яка представляє українську культуру в світі і налагоджує міжнародні зв’язки. За останній рік інститут втілив проекти у більш ніж десяти країнах, зокрема в рамках масштабного двостороннього року культури Австрія-Україна.

 

Що таке шоукейс

Шоукейси є важливою частиною екосистеми в музичній індустрії і місцем зустрічі фахівців, серед яких букінг-агенти, програмні менеджери фестивалів, журналісти, керівники лейблів. Вдень вони спілкуються на конференції, ввечері шукають цікавих нових артистів на лайв-сценах. Читайте більше у нашому репортажі з австрійського шоукейсу Waves Vienna, створеному за підтримки Українському інституту та Music Export Ukraine.

 

Що таке Extra Sound

Протягом 2020 року партнерами програми стануть чотири впливових шоукейс-фестивалі, а отже відбудеться чотири окремих конкурси. Склад музикантів від України визначатиме шоукейс спільно з Українським інститутом на підставі отриманих заявок та враховуючи специфіку, формат і загальний контекст події.

Відібрані музиканти зможуть представити свою творчість фаховим аудиторіям та ключовим закордонним агентам, а також отримають інституційну підтримку в налагодженні контактів.

Також Український інститут покриває наступні витрати:

  • організаційний внесок за участь у шоукейсі;
  • трансфер з Києва до міста проведення події і назад;
  • проживання у готелі у місті проведення події.

 

Які вимоги до аплікантів

  • українське громадянство та постійне проживання в Україні;
  • мінімальний вік 18 років;
  • володіння англійською мовою (рівень B2 та вище);
  • готовність до публічної комунікації;
  • підтверджений професійний досвід;
  • діяльність та позиція апліканта не суперечить принципам і цінностям УІ.

Перелік вимог є загальним, але не вичерпним, і для окремих фестивалів може доповнюватись.

 

Як стати учасником

Першим партнером програми стане один із головних світових шоукейсів The Great Escape (Брайтон, Велика Британія), який з 13 по 16 травня збере понад 450 артистів на 30+ майданчиках.

Щоб податися на участь у першому конкурсі, заповніть заявку на сайті шоукейсу до 11 лютого 2020 року. Аплікант має зазначити сценічне ім’я, біографію, місто та країну проживання, сторінки у соцмережах, посилання на музику або відео, контактну інформацію.


 

Важливо

Оформлення британської візи відібраним учасникам потрібно буде зробити самостійно. Візовий збір та консульські витрати сплачують самі учасники. Детальна інформація за посиланнями: Кроки по отриманню візи, Список необхідних документів. Український Інститут забезпечить музикантів офіційними листами підтримки для подання документів, але не гарантує отримання візи.

 
 
Також читайте наш матеріал «Найкрутіші артисти шоукейсу The Great Escape у Брайтоні: експерти діляться враженнями».

Камасі Вашингтон очолить Leopolis Jazz Fest 2020 у Львові: ось історія артиста у 5 треках