Efterklang

презентують альбом «Altid Sammen»

16 October 2019

0

0

«Щоразу, коли грають Efterklang, янголи спускаються з небес, щоб послухати», — свідчить топовий коментар під цим відео.

Минуло 14 років, відколи чарівливий гурт із Копенгагена випустив дебютник «Tripper», і майже сім років після четвертого і останнього альбому «Piramida». Відтоді музиканти представили власну оперу і записали два альбоми під іменем Liima, аж ось у вересні 2019-го повернулись як Efterklang із новою платівкою «Altid Sammen», а наступного дня влаштували особливий вечір у Ельбській філармонії у Гамбурзі в рамках шоукейс-фестивалю Reeperbahn.

До участі в концерті гурт запросив бельгійський ансамбль B.O.X, що грає барочну музику на тисячолітніх інструментах (його можна почути і на платівці), та спеціально створений аматорський хор працівників Ельбської філармонії — в знак поваги до всіх причетних до видатного майданчика, тих, хто залишається поза світлом софітів.

«Altid Sammen» — альбом, який розкривається повільно та затягує глибоко. Музиканти виконали його цілком, а на біс додали вибрані пісні з попередніх релізів і один зовсім новий трек.

Наразі Efterklang продовжують гастролі Європою. Попереду концерти в Іспанії, Португалії, Данії, Нідерландах, Швеції, Німеччині, Австрії, Чехії, Бельгії, Британії, Франції, Люксембурзі, Швейцарії, Італії.

Сетлист:

Hænder Der Åbner Sig
Verden Forsvinder
Supertanker
Vi Er Uendelig
Uden Ansigt
Under Broen Der Ligger Du
I Dine Øjne
Havet Løfter Sig
Hold Mine Hænder

Sedna
Alike
Modern Drift
The Ghost
Cutting Ice to Snow

Lyset

 

    Ще більше музики — у нашому каналі у Telegram.