Вівця влаштувала шопінг у магазині в Броварах і стала зіркою соцмереж

У Броварах вівця завітала до магазину JYSK, де спокійно прогулювалася між полицями. Відео несподіваної гості заполонило соцмережі, а користувачі тепер гадають, звідки вона взялася і чи знайшли її власники.
У місті Бровари, що на Київщині, звичайний день у магазині JYSK перетворився на маленьку сенсацію: туди забігла вівця. Тварина спокійно ходила між стелажами з товарами, ніби обираючи щось до душі. Кадри з несподіваною відвідувачкою миттєво розлетілися мережею, викликавши хвилю жартів про те, що вівця просто вирішила скористатися сезонними знижками.
Однак за зовнішньою кумедністю ситуації ховається тривожна загадка: ніхто не знає, звідки тварина прийшла і кому належить. Очевидці кажуть, що вівцю того дня бачили в різних куточках Броварів, тож вона, схоже, встигла влаштувати собі справжню прогулянку містом. Це породило чимало занепокоєння: дехто припускає, що тварина могла втекти, злякавшись вибухів під час чергової повітряної тривоги.
У коментарях люди не лише жартують, а й просять з’ясувати, чи вдалося вівці повернутися додому. Поки що відповідей немає — навіть пресслужба JYSK не відповіла на запити журналістів щодо обставин появи тварини в магазині.
Ця історія — не поодинокий випадок, коли тварини опиняються в нетипових для себе місцях. Нещодавно в Києві лось забрів до під’їзду багатоповерхівки на Святошині: його довелося тимчасово приспати, аби безпечно вивезти назад до лісу. А працівники «Нової пошти» через скандал у мережі перепрошували за те, що вигнали собаку з відділення на спеку.
Чи стане броварська вівця ще одним приводом замислитися про те, як ми поводимося з тваринами, чи так і залишиться кумедним відео — покаже час. Але поки що вона точно подарувала місту кілька хвилин щирого подиву й тепла.
Читайте також
Ще в розділі «Історія»
- У Чернівцях покажуть настінні розписи буковинських синагог
- «Швидкарі»: новий український серіал про медиків вийде восени
- Китайський кухар, що схожий на Ілона Маска, став зіркою мережі
- 14-річний одесит склав іспит із квантової механіки. Що далі?
- Олена Світлицька: чи виїжджати з дітьми? Акторка про страх і вибір







