C CommaШоубіз, зірки, музика

Руперт Ґрінт повертається до ролі Рона Візлі на Бродвеї

·247 слівредакція
Руперт Ґрінт повертається до ролі Рона Візлі на Бродвеї

Актор, який зіграв Рона Візлі в кіносазі про Гаррі Поттера, у лютому 2027 року вийде на сцену у виставі «Гаррі Поттер і прокляте дитя».

Руперт Ґрінт, знайомий мільйонам глядачів за роллю рудого чарівника, знову приміряє мантію Рона Візлі. Цього разу — на театральній сцені: актор приєднається до трупи бродвейської постановки «Гаррі Поттер і прокляте дитя». Його контракт розрахований на 17 тижнів показів, а перший вихід на сцену відбудеться у лютому 2027 року.

Для 38-річного актора цей проєкт — не просто чергова робота, а справжнє возз'єднання з персонажем, якому він віддав частину дитинства: Ґрінт почав грати Візлі, коли йому було лише одинадцять. Тепер, коли й він, і його герой стали батьками, повернення до ролі відкриває нові сенси. Актор зізнається, що це дарує зовсім інші емоції та відчуття завершеного кола.

Продюсери вистави Соня Фрідман та Колін Каллендер наголошують: участь актора з оригінального кіновсесвіту створює емоційний місток між історією, яку публіка вже встигла полюбити, і темами спадковості та плину часу, що пронизують п'єсу.

Ґрінт — не перший, хто повертається до магічного світу на театральних підмостках. Його колега Том Фелтон, відомий як Драко Мелфой, уже грає дорослого героя на Бродвеї — його виступи триватимуть до січня. А сама вистава «Гаррі Поттер і прокляте дитя» з моменту лондонської прем'єри у 2016 році стала світовим явищем: міжнародні покази зібрали понад 14 мільйонів глядачів, а нью-йоркська версія заробила понад 532 мільйони доларів.

Після завершення зйомок у поттеріані Ґрінт не зник з радарів: він будував кар'єру в незалежному кіно, трилерах та на сцені, де дебютував ще у 2014 році. Тепер його шлях знову перетинається з магією — і це обіцяє стати подією, яку варто чекати.

Читайте також